Скекерс работат машко памучно дрво - Годард опуштено фит -отпорен на лизгање на работни чевли
Неодамнешно

Скекерс работат машко памучно дрво - Годард опуштено фит -отпорен на лизгање на работни чевли

DEN 718.40

Достапно на барање

Останете удобни и безбедни цел ден, облечени во Скекерс, опуштено Fit® : Cottonwood - чевли Goddard SR. Нежните кожа горе во лизгање на облеката Casual Slip отпорна на удобност работа чевли со меморија за удобност од пена. Skechers Slip отпорна гума од надворешната страна е отпорна на нафта Електрична опасност (EH) Безбеден дизајн EH безбеден тестиран ASTM F2892-11 За безбедност мазна кожа горниот дел од облеката, случајна комфорна работа за удобност, дизајн на чевли, зашиени акценти, заоблени обични пети предна страна и детали за преклопување на кожени пета Панели за ткаенини со двојна странична странична странична странична странична странична странична страна за лесно лизгање на вклопување јака мека ткаенина чевли за чевли Опуштено фит -дизајн за пространа удобна вклопување меморија пена перничена удобност за удобност поддржувачки шок апсорбирање на средна зашиена детална детали за детали од врвот на детали за отпорна на гума за влечење на гума за влечење, 1 инчи, вграден 1 инч, вграден во пета.

Повеќе детали

Избор на купувачи