Планини и големи масти фланел со долги ракави, поставени тексас високи големини
Неодамнешно

Планини и големи масти фланел со долги ракави, поставени тексас високи големини

DEN 2.67

Достапно на барање

гордо носеше рамнини западно носење од 1961 година. Планините западни кошули се фалат со оригинален стил на земја, убави детали и квалитетна конструкција, и оваа не се разликува. Се одликува со затворачи, две џебови на градите со прилепувања, западни предни и задни јаки и спецификации за целосна големина и екстра долги опашки за дополнителна удобност со кои не можете да тргнете наопаку. Овој стил комбинира две од вашите омилени - 100% памук измиен тексас со карирана фланелна обвивка за топла, и солиден удобност и стил : полн пресек со дополнителни долги опашки. Бисери за прицврстување на предните плочи, џебови и три прилепувања на манжетната за ракави. Западниот фронт и задниот јак. Машинско миење и суво на линијата. Завршена, опашка од кошула. Целосна година гаранција.

Повеќе детали

Избор на купувачи