Манжетирана манжетирана манжетирана манжетирана панел
Неодамнешно

Манжетирана манжетирана манжетирана манжетирана панел

DEN 1.00

Достапно на барање

Планетата мајчинство мајчинство Деми панел 21 "Cuffed Capris се една од најкул работи што се случуваат со породилните дното. Willе го сакате мекиот панел за истегнување над стомакот за максимална поддршка. Исто така, има два предни џебови од факс, еден клуч џеб и Две џебови за грб! Има дното на манжетните и уникатен дизајн на тексас за миење! Оди напред и удобно се спаруваш со вашиот омилен симпатичен врв! Достапно во разновидни бои. Планетата мајчинство Мајчери Деми панел 21 "манжетирана каприс : 58% рами, 20% памук, 20 % Полиестер, 2% спандекс. Машинско миење ладно. Мајчинство на планетата. Целосен панел Каприс. 21 ". 2 џебови на задниот дел.

Повеќе детали

Избор на купувачи