Урбана фарма плоштад манго дрво кади јаже рачка
Неодамнешно

Урбана фарма плоштад манго дрво кади јаже рачка

DEN 3.00

Достапно на барање

Mango Wood Serveware е одличен начин да им служите на омилените закуски или храна. Конструкцијата на цврсто дрво е многу издржлива, додека акцентите додаваат стил на кој било дом. Совршен за подароци или домашно забавување. Урбана фарма плоштад манго дрво кади/рачка со јаже : манго дрво. Рачка на јаже. 4-секција на кади. Миење на рацете.

Повеќе детали

Избор на купувачи