ЕВ од Елен Деџенерис Мади Jeanан со женски странични ленти
Неодамнешно

ЕВ од Елен Деџенерис Мади Jeanан со женски странични ленти

DEN 558.40

Достапно на барање

Пребарувањето на некој тексас што изгледа добро, се чувствува одлично, не вреска и чува сè каде што треба да биде? Не гледајте подалеку од овие луди фармерки од EV1. Тие се изработени од меки и истегнати тексас што не бара пробивање, и имаат права нога за опуштено вклопување што разгледува најразлични типови на тело и ќе ве одржува слободно да се движите додека сте надвор и околу. Пет корисни џебови, збир на јамки на ременот и некои шик зашилување на контраст, ги комплетираат опуштените фармерки, кои се достапни во класично и разноврсно миење на тексас. EV1 од Елен Деџенерис Madенски Мади Jeanан со странична лента : Преден пораст : 10 1/2 ". Заден пораст : 15 3/4". In Seam (валани) : 25 ". In Seam (неоткриен) : 27". Копче пред и патент летаат. Три предни џебови. Две џебови. Јамки на појас. Странична лента. Директно одговара на ногата. Истегнете ја измислицата на тексас. 55% памук, 26% полиестер, 17% рајон, 2% спандекс. Само машина за миење.

Повеќе детали

Избор на купувачи