Lissome Women's's'sims's and'sенски плус резервоарот Top и Capri панталони сет, парче
Неодамнешно

Lissome Women's's'sims's and'sенски плус резервоарот Top и Capri панталони сет, парче

DEN 383.84

Достапно на барање

Слатките соништа се направени од ова. Резервоарот на Лисом и Капри за спиење е совршен додаток на вашата рутина за спиење. Супер-мека, со опуштено, пространо вклопување, ќе го сакате начинот на кој се вклопува и се чувствува. Лизгајте го на крајот на долг ден и повлечете се и опуштете се. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Пијама Тенк и Каприс. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на резервоарот со големина : опуштено вклопување; V-neckline; стил на пуловер; без ракави; Супер-меко чувство. Капри карактеристики : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; Исечена должина со лале полите; Супер-меко чувство. Sleekенски резервоар и Каприс 2-парчиња спиење поставени од Лисом.

Повеќе детали

Избор на купувачи