Младински девојки на Дизни Мини глувче, двојна лента за удобност слајд, големини 11-5
Неодамнешно

Младински девојки на Дизни Мини глувче, двојна лента за удобност слајд, големини 11-5

DEN 191.68

Достапно на барање

Забавно откритие за вашиот обожавател на Minnie Mouse. Овие слајдови за удобност со двојна лента на Дизни се симпатичен додаток на гардеробата на вашата девојка. Со сите шарени отпечатоци на Minnie Mouse, овие сандали со две ленти имаат удобен дизајн за неа со лесен, стил на вклучување. Најдобриот дел : Тие се спаруваат со нејзините омилени облеки за целосен изглед без разлика дали е ден на плажа или викенд на излез со семејството. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Отворен пети; Дизајн на двојно каиш; не-обележување ѓон; сите отпечатоци. Девојки девојки Мини Маус двојна лента за удобност Слајд.

Повеќе детали

Избор на купувачи