Занаетчиски град -Карина Гарсија скапоцен камен лигите на Оз
Неодамнешно

Занаетчиски град -Карина Гарсија скапоцен камен лигите на Оз

DEN 263.68

Достапно на барање

Овие занаетчиски градски лигите пакувања на претходно изработени лиги се совршени за одгледување на лигите колекција на кое било дете. Овие лиги се совршени за надавање, тргување или уживање самостојно! Одликувајќи се со уникатни мириси и текстури, секоја лигите од 3oz обезбедуваат поинаква забавна авантура во игра! Соберете ги сите 3 цевки за неверојатна колекција на лигите. Скапоцен камен? Креации со искриви лигите натоварени со скапоцени камења. Препорачано за деца на возраст од 8+ години.

Повеќе детали

Избор на купувачи