Garanimals бебе девојче тексас и панталони со двојки, 3-пакувања
Неодамнешно

Garanimals бебе девојче тексас и панталони со двојки, 3-пакувања

DEN 239.84

Достапно на барање

Додадете најразлични дното на девојчињата во нејзината гардероба во која има панталони од тексас и двојки од гаранимали. Овие панталони поставени за неа лесно се мешаат и се совпаѓаат заедно за да може секогаш да изгледа најдобро. Garanimals нуди облека за девојчиња во големини 0/3m - 24m. Ексклузивно продаден во и натаму! 3-ПЦ. Сет вклучува : Деним и дното на двојките. Повлечен стил. Еластична половината. Панталони со двојки : 98% памук/2% спандекс; Деним : 74% памук/25% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Панталони за девојчиња поставени од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи