Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки за мажи
Неодамнешно

Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки за мажи

DEN 239.68

Достапно на барање

Изработено од Premium Flex Denim, потпис од Леви Строс и Ко. Редовни фармерки за вклопување нудат класично вклопување низ седиштето и ногата и се исечени директно на глуждот. Со низок пораст и автентичен стајлинг од 5 џеб, тие одат добро со удобна маица или џемпер и вашите омилени обувки. 99% памук, 1% еластан. Тексас. Флекс. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Низок пораст. Изработено од Premium Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co. Редовни фармерки за вклопување нудат класично вклопување преку седиштето и бутот и се исечени директно на глуждот. Со низок пораст и автентичен стајлинг од 5 џеб, тие одат добро со удобна маица или џемпер и вашите омилени обувки. Поштенски лета. Стајлинг со 5 џеб. Машинско миење.

Повеќе детали

Избор на купувачи