Трендови Меѓународен календар за мини wallидови во Тексас
Неодамнешно

Трендови Меѓународен календар за мини wallидови во Тексас

DEN 106.56

Достапно на барање

Од зашеметувачките пустински сцени до прекрасните зелени долини, па дури и моќните управувачи на Лонгхорн, државата Lone Star ги доби сето тоа. Прашајте ги очите на нова слика секој месец од најневерните природни елементи на државата во овој календар во Тексас во 2023 година што ќе го оживее вашиот погон за успех на секој чекор! Date Works 16-месечни календари на wallидови имаат календарска страница за секој месец од 2023 година, како и последните четири месеци од 2022 година. Овие календари со мала големина се совршени за области со ограничен простор, како што се шкафчиња за училишта, RV кампери, простории за домови или или Канцелариски кабини. 2022-2023 Календарите прават одличен подарок за секој на вашата листа! Trends International 2023 Texas Mini Wall Calendar : Овој календар на Minидот во Тексас во Тексас има месечни страници за јануари до декември 2023 година, како и последните 4 месеци од 2022 година. 13 висококвалитетни слики отпечатени на премиум хартија. Идеална големина за мали простори, како што се шкафчиња за училишта, РВ или кампери, мали канцелариски кабини, простории за домови и многу повеќе. Јазик : Англиски. Совршена големина - димензиите на календарот се 7 '' x 7 ''.

Повеќе детали

Избор на купувачи