Лиценца за пионерска жена од лисја 4pk кучиња
Неодамнешно

Лиценца за пионерска жена од лисја 4pk кучиња

DEN 239.84

Достапно на барање

Додадете духовна личност во вашата кујна со сетот за кујнски пешкири од лисја од пионер. Рамна ткаена и тери конструкција во комбинација со 100 % памучен материјал ги прави доволно силни за да се справат со многу задачи. Ткаенината за перење машина исто така овозможува едноставна нега и повторна употреба. Декоративни и функционални, ткаените крпи се идеални за сушење без стакло, како и за апсорпција за бришење и сушење тешки излевања. Тие исто така работат добро за бришење бројачи, тоне и многу повеќе. Пакетот содржи различни мини лисја и цветни дизајни за да го осветли вашиот простор. Можете да ги мешате и да ги совпаѓате со други предмети во колекцијата Womenените Пионер. Овие кујнски памучни крпи доаѓаат со четири до пакет. Сет на кујнски пешкири од пионерски лисја, 4 пакувања : рамен ткаен за бришење; Тери за чистење. Машинска миење за едноставна грижа. 100% памук. 16 "W x 28" L (40,6 см x 71,1 см). Ткаени крпи додаваат духовна личност во кујната. Собрание на повеќе пакувања на мини лисја и цветен дизајн. Декоративни и функционални. Без сушење на стакло. Абсорбента за бришење и сушење на тешки излевања. Пронајдени исклучиво на Вол-Март и Вол-. Направете, сервирајте, креирајте, измешајте и совпаѓајте го целиот дом со комплетната колекција на Pioneer Woman. 4 крпи во пакет.

Повеќе детали

Избор на купувачи