Трендови Меѓународна хартија Дизни, 12 12
Неодамнешно

Трендови Меѓународна хартија Дизни, 12 12

DEN 274.72

Достапно на барање

Оваа интернационална хартија за дизни во трендови е прекрасен избор за секој што ужива во проекти за уметност и занаетчиство. Користете го за да направите цртежи, честитки или кој било друг број на предмети. Овој пакет хартија за книги за белење вклучува 25 листови и е без киселина и лигнин. Различни дизајни се достапни и продадени одделно. Трендови Интернационал Дизни хартија, 12 "x 12", 25-пакет : пакетот содржи шарени 25-пакети од 12 "x 12" хартиени листови. Достапно во најразлични дизајни, секоја се продава одделно. Без киселина и лигнински без лигнин. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи