Sumbell Industries Среќна Ноќта на вештерките Сезонски гноми Графичка уметност Нефразна уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од CAD Designs
Неодамнешно

Sumbell Industries Среќна Ноќта на вештерките Сезонски гноми Графичка уметност Нефразна уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 0.67

Достапно на барање

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : gnome, фантазија, тиква, шема, Ноќта на вештерките, сезонски. Дизајн од CAD Designs.

Повеќе детали

Избор на купувачи