Без граници за машко и големо машко поларно руно пуловер, до големина 5xl
Неодамнешно

Без граници за машко и големо машко поларно руно пуловер, до големина 5xl

DEN 319.84

Достапно на барање

Додадете пријатен слој во вашата гардероба без ова, без граници на руно пуровер. Одликувајќи се со сите, привлечни отпечатоци, овој машки пуловер е направен во меко поларно руно, обезбедувајќи топлина цела сезона. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер; Затворање на 1/4-зип. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : тело на руно; сите обрасци. Машкото руно пуловер од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи