Asonејсон Максвел, женски ремен на пуферот со аспиратор
Неодамнешно

Asonејсон Максвел, женски ремен на пуферот со аспиратор

DEN 399.36

Достапно на барање

Подгответе се за пад во ова елегантно парче слоеви. Asonејсон Максвел со качулка во стилот на пуфер со ватирана шема на дизајн, затворање на прилепување, појас за вратоврска и џебови на отворено. Овој лесен елек е 100% полиестер и машина што може да се мие. Супер е удобно и ќе изгледа одлично со сè што носите оваа сезона. Одлично за секојдневно дневно носење и какви било други есен и зимски активности. Врзаниот појас. Худ. 2 прилепувања што се скриени кога се прилепуваат близу. Без џебови. Ватиран. Елек.

Повеќе детали

Избор на купувачи