Атлетски работи женски плус големина француска терична кукавица јакна
Неодамнешно

Атлетски работи женски плус големина француска терична кукавица јакна

DEN 3.00

Достапно на барање

Пред или пост тренинг, ќе го сакате стилот и мекото чувство на француската јакна на атлетските дела. Толку симпатичен, овој трендовски слој лесно се движи подалеку од салата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Лесен. Драпинг, дизајн на отворено. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Француска јакна за завиткување на Тери за жени со плус големина од атлетски дела.

Повеќе детали

Избор на купувачи