Halo Infinite RC: UNSC Warthog Mud Hog - Изведба на трик, мајстор началник и Спартан, 2. GHz радио контролно возило
Неодамнешно

Halo Infinite RC: UNSC Warthog Mud Hog - Изведба на трик, мајстор началник и Спартан, 2. GHz радио контролно возило

DEN 319.84

Достапно на барање

Halo Infinite RC : UNSC Warthog "Mud Hog " - Halo Infinite е најновата епска авантура во саканата серија за видео игри Хало. Тоа им оддава почит на сите најдобри елементи од претходните игри, и има некои од најневеројатните футуристички воени возила на сите времиња. Тактичкото возило на иконскиот Вартог е клучен играч во историјата на универзумот Хало. Сега можете да станете дел од целата акција со тоа што ќе влезете во овој RC UNSC Warthog наречен „Mud Hog“-варијанта со далечински управувач со високи перформанси на иконското возило на сите терени. Ова е подготвено да работи "Mud Hog " има еден од најмоќните 2-брзински мотори без четки што некогаш го произведе, за забавно искуство со можност за акробации, вклучувајќи крофни и акција на Wheelie! „Mud Hog“ има и моќни работни фарови за да го осветли патот напред. Деталните фигури на ореол го комплетираат изгледот на играта директно од видео. Високо деталниот и иконски главен началник на мајсторот седи на седиштето на возачот, додека Спартан-IV ја контролира ротирачката монтажа на бедем во задниот дел. Бидејќи Спартанците секогаш работат подобро како тим, „калта свиња“ работи на 2,4 GHz, дозволувајќи им на 16 возила да се тркаат во исто време со опсег до 150 стапки! Доаѓа подготвен да работи со вклучената батерија за полнење на 7,4 V Li-Ion, USB полнач и 2 AA батерии за контролорот. Од игра до реалност : комплетно моделирано по првичното возило од играта, ова ореол бесконечен РЦ Вартог, со прекар „Мул Хог“ за своите способности за возење на трик, важи за верзијата на играта што ја управува никој друг освен легендарниот господар началник , & A UNSC Spartan-IV ја манира ротирачката монтирана бедем . Целосна функција : Моќната фреквенција од 2,4 GHz обезбедува оптимална рамнотежа на одговорност и опсег со минимално мешање. Овозможува до 16 возила да се користат во исто време со опсег на предавател до 150 стапки!. 2-брзински мотор за акробации : Најмоќниот мотор НКОК досега произведен! Вклучете се од брзо до побрзо w/ копче. Задното тркало управувано, вртежен момент, влечење и преголеми гуми на Грипи! Лесно извршете крофни/тркала на десниот терен . Подготвени за трчање - Детали и додатоци : LED фаровите го осветлуваат патот и карпите пред возилото. Бедем ротира за да се насочи во различни насоки. Удобно контролор на зафат : Одете напред/наназад/лево/десно со леснотија!.

Повеќе детали

Избор на купувачи