Карат Т.В. Бела и сина дијамант Стерлинг сребрен моден прстен
Неодамнешно

Карат Т.В. Бела и сина дијамант Стерлинг сребрен моден прстен

DEN 0.67

Достапно на барање

Совршено за жената што го свртува срцето наопаку. Модерен во елегантно сребро, овој прстен има наизменични срца од десната страна и десно од десното надолу, секој сет со елегантни засилени сини дијаманти и бели дијаманти, усогласени низ центарот. Границите на треперливи бели дијаманти на горниот и дното го комплетираат овој привлечен изглед. Предодреден да стане богат омилен, овој прстен искра со 1/10 ct. Т.В. и светла полиран сјај. 1/10 Карат Т.В. Бела и сина дијамант Стерлинг Сребрен моден прстен : 1/10 ct. T.W.White и Blue Diamond Scripted in Sterling Silverfashion Ringaabailable во различни големини.

Повеќе детали

Избор на купувачи