Момци за чудо нација плетете тексас шорцеви, големини 4- & хаски
Неодамнешно

Момци за чудо нација плетете тексас шорцеви, големини 4- & хаски

DEN 1.67

Достапно на барање

Лесното влечење Jeanан шорцеви се задолжителни за плакарот на вашето мало момче. Плутните тексас на чудата на нација носат класичен стил и удобно, истегнување ткаенина до неговите секојдневни облеки за удобен стил на игра. Повлечете стајлинг. Еластична половината. Истегнете тексас. 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плетете тексас краток за момчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи