Елементи женски плус големина на широки фармерки со нозе со врски со половината
Неодамнешно

Елементи женски плус големина на широки фармерки со нозе со врски со половината

DEN 303.84

Достапно на барање

Среќен медиум помеѓу обичните и шик, овие елоквии елементи широки фармерки со нозе добиваат третман на панталони со половината и предните џебови. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 14. одговара : директно од колкот до бутот; широка нога. Подигнете 31 ”на моделот. Затворање : Контурна лента за половината со само -врски. Ockебови : Предни џебови. Карактеристики : ткаени тексас за истегнување за целодневна удобност. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Повеќе детали

Избор на купувачи