Loveубовта тикви сезонски гноми празник графичка уметност нераспорен уметнички печатени wallидови
Неодамнешно

Loveубовта тикви сезонски гноми празник графичка уметност нераспорен уметнички печатени wallидови

DEN 3.00

Достапно на барање

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 15 x 0,5 x 10 преголеми : 19 x 0,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на тиква, тиква, жетва, есен, есен, гном, сезонски. Дизајн од Бека Бартон лиценцирање. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Јас сакам тикви.

Повеќе детали

Избор на купувачи