Manightsвездени војни мандалориски акционен магацин реди графички худи, големини S-3x
Неодамнешно

Manightsвездени војни мандалориски акционен магацин реди графички худи, големини S-3x

DEN 349.60

Достапно на барање

Ова е начинот .. до ладен, обичен изглед инспириран од поп културата. Оваа мандалоријанска акционерска акционерска акција redux redux графичка худи за мажи е совршен пикап за поладно време! Оваа худи-тренд е направена во супер-мека мешавина од памук, која не е само модерна, туку и многу удобна за положување. Со лесен стил на носење, овој худи на Војна на Starвездите има шарен графички принт на Дин janарин Мандалоријан и Грогу. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Јака : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Ocketsебови : Предниот кенгур џеб има најважни. Карактеристики : Графички принт на предниот дел. © Lucasfilm Ltd., сите права се задржани. Манда на „Војна на Starвездите“ Мандалорија Худи.

Повеќе детали

Избор на купувачи