Огледало за бања Трибека, бело
Неодамнешно

Огледало за бања Трибека, бело

DEN 1439.84

Достапно на барање

Обично и современо, DHP Tribecca Mirror е модерното парче што треба вашата бања да го комплетира Dã © Cor. Огледалото со декоративно обликување е совршен додаток за вашата мастер бања, гостинска бања или просторија за прав. Изградена е со цврста конструкција на дрво и стакло од огледало. Хардверот за закачување на wallидот е вклучен за лесна инсталација. Огледалото DHP Tribecca е достапно во две димензии - 24 "и 30 " - и може да се спари со соодветните суети за бања DHP Tribecca. Tribecca 24 "суетата може да биде во комплет со Tribecca 24 " огледало и Tribecca 30 "огледалото може да се спари и со Tribecca 30 " и 36 "суети. Без оглед на големината на бањата до која сте кои сте Барате да дадеме нов изглед, имаме опција за вас! DHP Tribecca огледалото може да се спари и со колекциите Metcalfe и Bleeker Vanity (продадени одделно). Огледалата се нудат во бела, сива, чоколадна зачин и орев. DHP Tribecca 30 инчи огледало за бања, бело обичен современ модерен стил инспириран бања огледало со декоративно обликување . Совршено за вашата мастер бања, гостинска бања или просторија за прав . Цврсто дрво конструкција со стакло од огледало. : 24 "или 30". Достапно во бело, сиво, чоколаден зачин и орев . Димензии на производот : 30 "L x 1.875" W x 38 "H. Нето тежина : 28,6 фунти. Димензии на испорака : 42 "l x 34" w x 4,5 "ч. Бруто тежина : 36,3 фунти.

Повеќе детали

Избор на купувачи