Атлетски работи маици со кратки ракави за графички перформанси 3-пакувања
Неодамнешно

Атлетски работи маици со кратки ракави за графички перформанси 3-пакувања

DEN 255.36

Достапно на барање

Мора да има суштинско значење за секое активно момче, овие момчиња атлетски работи графички и цврсти тревки со кратки ракави не само што изгледаат одлично, туку и одлично се одвиваат во секоја спортска активност. Овие тимови имаат активно вклопување, не премногу тесни или премногу лабави, јака на вратот на екипажот, совршено за секој спорт и со вграден вграден влага за влага. Willе го задржи вашето дете свежо и удобно дури и во најжешките денови. Мека и дишечка ткаенина направена од 100% Репривиќ рециклиран полиестер што ги прави овие тимови во целост еколошки. Овие онлајн ексклузивни снопови со 3 пакувања вклучуваат цврста мета и две графички тимови, во најразлични бои совршени за мешавина и совпаѓање со какви било кратки или пот, плус секоја пакет има ексклузивна графичка што ќе ја најдете само на Интернет со овој пакет. Овие момчиња атлетски работи со кратки ракави графички тимови 3-пакувања одлични сеопфатни совршени за спортска сезона. Ексклузивен пакет со 3 пакувања. 3-пакетот вклучува две графички тимови и една цврста. 100% Repreve® Рециклиран полиестер. Driworks влага. Една ексклузивна графичка само преку Интернет во секој сет. Јака на вратот на екипажот. Кратки ракави. Достапно во големини на хаски. Достапно во разновидни комбинации за боја и дизајн. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи