Опуштени фармерки за мажи и големи машки и големи мажи со флекс
Неодамнешно

Опуштени фармерки за мажи и големи машки и големи мажи со флекс

DEN 239.68

Достапно на барање

Опуштените фармерки со 5 везди на Вранглер сега доаѓаат во ажуриран тексас со навестување на стрии. Сè уште го добивате класичното опуштено вклопување што го сакате, со дополнителна флексибилност на градежништвото на тексас. Лесно за мешање и натпревар за секој изглед, овие фармерки се совршен додаток на кој било плакар. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено преку седиштето и бутот. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : 5 стајлинг на џеб. Карактеристики : истегнување тексас ткаенина. Стил# 97 FXVMD. Флекс фармерки на Wrangler Flex за мажи.

Повеќе детали

Избор на купувачи