Тренингот Резервоарот Блузи За Жени V-Вратот Градиент Лето Маици Без Ракави Повик Лабава Вклопуваат Проток Пуловер Блуза Маица
Неодамнешно

Тренингот Резервоарот Блузи За Жени V-Вратот Градиент Лето Маици Без Ракави Повик Лабава Вклопуваат Проток Пуловер Блуза Маица

DEN 319.84

Достапно на барање

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА. 24 часовен одговор на линија. Qsless-слободен враќа . НЕКОЈ ПРАША . П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. П : колку време обично трае за испорака?. О : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 7-15 дена, ако ви требаат побрзо, можете да потрошите повеќе испорака за да го забрзате процесот. Ви БЛАГОДАРИМЕ ШТО ЈА ИЗБРАВТЕ МОЈАТА ПРОДАВНИЦА,ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ. Супер мека ткаенина, еластична, лесна и дише. Не проѕирно. €Карактеристики_ Врвови за жени, удобен, мек, лабав стил на дишење за жени, обичните блузи за резервоари се шик и никогаш не се застарени.Ова е совршен моден дизајн женската пуловер кошула ќе ве направи повеќе мода и charming.It е добар подарок за сопругата/мајката/ќерката/девојката/ пријателите. ①Прилики И Натпревар Е Погоден За забава, канцеларија, клуб, шопинг, одмор, пешачење, тренингот или секојдневно секојдневно носење.Овие кошули за жени лесно се совпаѓаат со фармерки, хеланки, секојдневни панталони, чизми. Одлично за гардероба fall/пролет/лето. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да ја купите. Доколку не сте задоволни со овој производ или имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Се надевам дека ќе бидете задоволни со нашата услуга. обични врвови за жени дами блузи и блузи резервоари за жени врвови од пеплум за жени женски летни врвови облечени блузи за жени женски блузи и блузи облечени блузи за резервоари за жени лабави врвови за жени атлетски блузи за тенкови за жени врвови со висок врат за жени женски врвови со плус големина женски врвови за возрасни за жени блузи за резервоари за градник за жени секси обични женски резервоари течни врвови за жени 3/4 врвови за ракави за жени црни врвови за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи