Tuphely Industries Fresh Pink Roses & Fruit Kitchen Window Scene Scene Gallery Завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Тим Отоле
Неодамнешно

Tuphely Industries Fresh Pink Roses & Fruit Kitchen Window Scene Scene Gallery Завиткано платно печатење wallидна уметност,

DEN 2.00

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Растенија; Цвеќе; Цвет; Роуз, овошје, круша. Дизајн од Тим Отоли.

Повеќе детали

Избор на купувачи