Уникатни поволни цени женски пол -точки стојат јака кратки ракави на ракав
Неодамнешно

Уникатни поволни цени женски пол -точки стојат јака кратки ракави на ракав

DEN 0.67

Достапно на барање

Слатко забележани и благодатно разгорени ракави, овој врв на точки од полкови е шармантен додаток на кој било изглед. Едноставно и деликатно, овој врвен се одликува со отпечатоци од полкови, јака за штанд, грб на клучот и краток ракав за пламен. Едноставно и гроздобер, овој врв е добра опција за вашиот следен работен ден. Дизајнирано да биде разноврсно, ова парче е совршено за работа, празници и насекаде помеѓу. Едноставно додадете здолниште или фармерки за шик изглед. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8,5 ", Градите : 32 1/3 инчи, половината : 23 3/5 инчи, колк : 35 2/5 инчи, тежина : 101,4 фунти) мерење (во инчи) големина - градите - градите Grith - Girth на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина 35 7/8 33 7/8 13 1/4 24 5 /8s 37 3/4 35 7/8 13 3/4 25м - 39 39 39 39 /4 37 3/4 14 1/4 25 3/8 L 42 7/8 41 - 15 25 3/4xl- - 46 1/8 44 1/8 - - 15 5/8 26 1/8. Мерењето на должината е од рамо до полите. Дозволете 1-2 инчи мерење на отстапување заради рачно мерење . Повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за женски пол -точки стојат јаки кратки ракави на ракав Топ 100% полиестер. Увезено. Полки точки печати. Како боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи