Време и време женски кошула без ракави на ракави
Неодамнешно

Време и време женски кошула без ракави на ракави

DEN 191.84

Достапно на барање

Кошулата на Хенли без ракави на Time и Tru го воздигнува вашиот обичен стил со својот безвременски дизајн и полирана талент. Идеален избор од работа до викенд, овој врв дефинитивно може да оди на далечина. Поставете го со кардиган за лесен стил на канцеларија или облечете го соло со шорцеви до следната скара. Тоа е само толку разноврсно. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од точка со копче за копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : текстура на крцкање; Модел за бојадисување на предиво; заоблен полите. Без ракав кошула на Хенли за жени од време и Тру.

Повеќе детали

Избор на купувачи