Оалиро Темно Сини Жени V Вратот Американско Знаме Кошула За Денот На Независноста
Неодамнешно

Оалиро Темно Сини Жени V Вратот Американско Знаме Кошула За Денот На Независноста

DEN 2.33

Достапно на барање

Прифатете ја вашата слобода и Добредојде На Денот На Независноста! Покажете го вашето патриотско срце и храбар дух во нашите женски кратки ракави создадени специјално за овој посебен ден! со лесен материјал и удобно сечење, ќе останете удобни во летните горештини и ќе летате бесплатно без воздржаност! Ајде да навиваме за слобода и Среќен Ден На Независноста!. Информации За Производот : . Сезона : Пролет/Лето/Aut. Пол : Жени/Жени/Дами. Повод : Секојдневен, Роденден, Запознавање, Забава, Работа, дома,Особено Прославата На Денот На Независноста итн. Грижа : Машина За Перење/Миење Раце Ладно, Закачете Или Исушете Ја Линијата. Подароци за Девојка/Мајка/Пријател. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Удобен и Мек. Тип на шема : Цветен Или Графички Принт. Дебелина : Стандард. Пакет вклучени : 1 Компјутер Тип На Кошула : Жените V Вратот Американско Знаме Кошула За Денот На Независноста. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Големина : големината на оваа кошула Е XL. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Лежерно, Опуштено, Прослава На Денот На Независноста . Карактеристики : Графички Отпечатоци; Обични Кратки Ракави. Деколте : V-вратот. Затворање : Пуловер . Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Грижа : машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи