Женски Дуксери Со Врвки Божиќни Слатки Модни Дуксери Со Долги Ракави За Жени Тинејџерки Пуловер Со Качулка Со Џеб
Неодамнешно

Женски Дуксери Со Врвки Божиќни Слатки Модни Дуксери Со Долги Ракави За Жени Тинејџерки Пуловер Со Качулка Со Џеб

DEN 0.67

Достапно на барање

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.*Пол : Женска Сезона : Цела Сезона, Целосен Материјал : Полиестеркол : Црвена Големина : Xlsleve : Тип На Јака Со Долги Ракави : Дуксери Стил На Шема На Јака : Дебелина На Печатење : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 x Женски Топ-Големина Табела : Големина : С Големина НА САД : 6 ВЕЛИКА Британија големина : 10 Големина На Еу : 36 Биста : 96см/37,80" Рамо : 48см/18,90" Ракав : 53см/20,87" Должина : 58см/22,83" Големина : М Големина На Сад : 8 Велика Британија Големина : 12 Големина На Еу : 38 Биста : 100см/39,37" Рамо : 49см/19,29" Ракав : 54см/21,26" должина : 59см/23.23" Големина : Л Големина На Сад : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 104см/40.94" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 55см/21.65" Должина : 60см/23.62" Големина : Xl Големина На Сад : 12 Велика Британија Големина : 16 еу големина : 42 Биста : 108СМ/42.52" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 61cm/24.02" Големина : Xxl Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 18 Еу Големина : 44 Биста : 112cm/44.09" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 57cm/22.44" должина : 62cm/24.41" ГОЛЕМИНА : xxxl големина на сад : 16 Велика Британија Големина : 20 Големина На Еу : 46 Биста : 116см/45.67" Рамо : 53см/20.87" Ракав : 58см/22.83" Должина : 63см/24.80"*Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. [Ткаенина]мека и квалитетна, пријателска за кожата и не проѕирна, ви овозможува најудобно искуство при носење. [Прилики] Погоден За Секојдневно Носење / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. [Натпревар] Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед!. [Табела со големини] Ве Молиме Погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата пред Да Нарачате. Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. [Топли Совети] Машина/ рачно перење. Измијте ги темните бои одделно, не избелувајте, исушете се ниско, исушете ја линијата во сенка, ниско железо доколку е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи