Најмек Дуксер Женски Дуксер Со Качулка Женски Симпатичен Дуксер Каваи Качулка Со Долги Ракави Памучни Пуловер Врвови За Облека За Тинејџерки Патент Предна Пот Кош
Неодамнешно

Најмек Дуксер Женски Дуксер Со Качулка Женски Симпатичен Дуксер Каваи Качулка Со Долги Ракави Памучни Пуловер Врвови За Облека

DEN 0.33

Достапно на барање

Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина На Ракавот : Долго. Јака : Дуксер. Дебелина : Стандарден Лесен Преголем Пуловер За Дуксери Врвен Дуксер Женски Каубои Џемпер Жени Женски Дуксер Табела Со Големина : . Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 112cm/44.09" Ракав : 48cm/18.90" Должина : 59cm/23.23"Големина : L САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116cm/45.67" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 61cm/24.02"Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 120СМ/47.24" ракав : 50см/19.69" должина : 63см/24.80"големина : ххл сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 124см/48.82" ракав : 51см/20.08" должина : 65см/25.59" забелешка нежно миење раце ИЛИ МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ. Ако Имате Какви Било Прашања, Можете Да Не Контактирате Во Секое Време, Ние Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга. Тешки Руно Врвови Жени Пешачење Руно Пуловер Жени Жени Плус Џемпер Стадион Четвртина Поштенски Жени Тренингот Блузи. ПОДАРОК Уникатен И Симпатичен Дизајн За Жени и Тинејџерки, Забавен И Значаен Подарок Одличен Sweетски Дуксер. Исто Така Одлично Како Подарок За Родендени, Божиќ, Нова Година И Други Празници! Долг Врат Култура Руно Пуловер Качулка Тинејџерки Девојки Долги Маскирани Дуксери За Жени Модерен Преголем Дуксер. Материјал Погоден За Кожата 73,3% Памук 26,7% Полиестер. Материјалот Е Лесен И Дише, Што Го Прави Повеќе Пријателски За Кожата И Удобен За Носење. Лесни Туника Дуксери Жените Долги Ракави Дуксер Жените Цитираат Дуксери Долги Одговара Дуксер Дуксер Жени Плус Големина. Поводот Може Да Се Комбинира Со Секојдневна Облека Како Што Се Секојдневни Панталони, Здолништа, Шорцеви, Хеланки, Панталони За Џогирање, Јога Панталони Итн. Погоден За Секојдневна Облека, Плажа, Забава, Клуб, Улица, Спортови На Отворено, Секојдневно Носење. Погоден Е И За Сите Сезони Во Годината. Руно Наредени Култура Врвот Жените Ситни Пот Панталони Жените Е Полн Патент Дуксер Двојно Дуксер Женски Женски Качулки Качулки. Поводот Може Да Се Комбинира Со Секојдневна Облека Како Што Се Секојдневни Панталони, Здолништа, Шорцеви, Хеланки, Панталони За Џогирање, Јога Панталони Итн. Погоден За Секојдневна Облека, Плажа, Забава, Клуб, Улица, Спортови На Отворено, Секојдневно Носење. Погоден Е И За Сите Сезони Во Годината. Руно Наредени Култура Врвот Жените Ситни Пот Панталони Жените Е Полн Патент Дуксер Двојно Дуксер Женски Женски Качулки Качулки.

Повеќе детали

Избор на купувачи