Без граници јуниори фустан од корсет худи
Неодамнешно

Без граници јуниори фустан од корсет худи

DEN 2.67

Достапно на барање

Ажурирајте ја вашата гардероба без фустан од корсет за граници. Овој фустан има детали за корсет на половината со дизајн на качулка и V-врат. Изработено во ткаенина од руно со детали за истегнување, овој фустан парови со вашите омилени чизми или чевли за изглед што го сакаме. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. одговара : опремена со половината на корсет. Должина : мини; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Карактеристики : Хупчиња со влечење; Дизајн на руно. Облечи од корсети од јуниори од време и Тру.

Повеќе детали

Избор на купувачи