Асдоклхк Божиќна Облека За Жени На Дозвола Под $ Женски Божиќен Дуксер Лабав Пуловер Врв
Неодамнешно

Асдоклхк Божиќна Облека За Жени На Дозвола Под $ Женски Божиќен Дуксер Лабав Пуловер Врв

DEN 127.52

Достапно на барање

Женски Божиќен Дуксер Секојдневен Лабав Пуловер Врвни Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Сезона : Паѓачки Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39,37" Должина : 66см/25,98" Ракав : 61,5 см/24,21" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Должина : 67см/26.38" Ракав : 62.5 см/24.61". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 68см/26.77" Ракав : 63.5 см/25.00". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Должина : 69cm/27.17" Ракав : 64.5 cm/25.39". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 70cm/27.56" Ракав : 65.5 cm/25.79" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 71cm/27.95" Ракав : 66.5 cm/26.18 " Божиќ Клиренс Облека Под 1 10.00. Божиќ Дозвола Под 1 10.00. Божиќ Плус Големина Блузи За Жени. Божиќ Плус Големина Облека. Божиќ Клиренс Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи