Royallove Женска Мода Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатени Вр?
Неодамнешно

Royallove Женска Мода Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница Со Долги

DEN 1.00

Достапно на барање

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 55см/21,65" Ракав : 50см/19,69" Должина : 67см/26,38"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 56см/22,05" Ракав : 51см/20,08" Должина : 68,5 см/26,97"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 57см/22.44" ракав : 52см/20.47" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 58см/22.83" ракав : 53см/20.87" должина : 71.5 см/28.15"големина : 2xl биста : 136см/53,54" рамо : 59см/23,23" ракав : 54см/21,26" должина : 73см/28,74"големина : 3хл Биста : 144см/56,69" Рамо : 60см/23,62" ракав : 55см/21,65" должина : 74,5 см/29,33"големина : 4хл биста : 152см/59.84" рамо : 61см/24.02" ракав : 56см/22.05" должина : 76см/29.92"големина : 5хл Биста : 160см/62.99" Рамо : 62см/24.41" ракав : 57см/22.44" должина : 77.5 см/30.51"Повод : Дома Секој Ден2. Кул е за носење.Должина на ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Сезона : Летна Дебелина : Стандарден Материјал : Стил На дуксер Од Полиестер : Секојдневен, Моден Моден Дневен Разноврсен Секојдневен Дуксер На Вратот На Екипажот Графички Дневен Градиент На Градиент Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!Пол : Женскикако да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете 5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. 100% Полиестер. Увезени. Удобно, течно вклопување. Повод : погоден за пролет и fall за работа, спорт и секојдневно. Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 55см/21,65" Ракав : 50см/19,69" Должина : 67см/26,38" Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 56см/22,05" Ракав : 51см/20,08" Должина : 68,5 см/26,97" Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 57см/22.44" ракав : 52см/20.47" должина : 70см/27.56" големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 58см/22.83" ракав : 53см/20.87" должина : 71.5 см/28.15" големина : 2xl биста : 136см/53,54" рамо : 59см/23,23" ракав : 54см/21,26" должина : 73см/28,74" големина : 3хл Биста : 144см/56,69" Рамо : 60см/23,62" ракав : 55см/21,65" должина : 74,5 см/29,33" големина : 4хл биста : 152см/59.84" рамо : 61см/24.02" ракав : 56см/22.05" должина : 76см/29.92" големина : 5хл Биста : 160см/62.99" Рамо : 62см/24.41" ракав : 57см/22.44" должина : 77.5 см/30.51".

Повеќе детали

Избор на купувачи