Целосен Патент Качулка Y2k Целосен Патент Дуксер Y2k Со Долги Ракави Со Качулка Со Големи Димензии На Ноќта На Вештерките Дуксер Со Графички Принт Обичен Врвка За Вле?
Неодамнешно

Целосен Патент Качулка Y2k Целосен Патент Дуксер Y2k Со Долги Ракави Со Качулка Со Големи Димензии На Ноќта На Вештерките Дуксер

DEN 206.72

Достапно на барање

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 55см/21.65" Ракав : 62см/24.41" Должина : 70см/27.56"Големина : М Биста : 118см/46.46" Рамо : 57см/22.44" Ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Биста : 126см/49.61" рамо : 59см/23.23" ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13"големина : xl биста : 134см/52.76" рамо : 61см/24.02" ракав : 65см/25.59" должина : 76см/29.92"големина : ххл биста : 142см/55.91" рамо : 63см/24.80" ракав : 66см/25.98" должина : 78см/30.71"големина : хххл Биста : 152см/59.84" рамо : 65см/25.59" ракав : 67см/26.38" должина : 80см/31.50"јака : В карактеристики На Вратот : долги Ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење Без позиционирање, симпатичен Дизајн На цртани филмови : флексибилен, елегантен и модерен. Рачно миење во ладна вода / закачете сув или сув стил : Секојдневен,Моден Овој печатен врв е изработен од мека И лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носење содржина на пакетот : 1 x дами топ што добивате : 1xwomenени Топсезона : Aut/Пролет/Зима/Лето Совршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилики материјал : Полиестерфит : Одговара тура до големина пол : женска пригода : Секојдневно Како да Се Мие : миење раце ладно,закачување или сувост на линијата : стандарден [материјал] : 95% памук+5% спандекс,дише,лесен,мек,Тенок Дуксер Со Патент,Лабав И Удобен,Погоден За Fall и пролет. [ДИЗАЈН] : дуксери со долги ракави y2k;кардиган со качулка со патент;целокупно печатење;јака со врвка;дуксер со целосен патент;џебови од кенгур;паднато рамо;лабав стил на вклопување;секојдневни врвови ;активна јакна од туника за жени. [СТИЛ] : можете да ја спарите оваа 2021 најнова модна боја блок шарени дуксери јакна со фармерки, тексас шорцеви, хеланки, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед. [ПРИЛИКИ] : овој патент дуксери за жени погоден за секојдневен, забава, работа, датум, училиште,живеење, патување, теретана, спортски тренинг, одмор, патување, улично носење или секојдневно секојдневно носење. Моден пуловер дуксер за жени,млади, тинејџерки. [СОВРШЕН ПОДАРОК] : преголемите врвни кошули се идеални подароци за роденден,Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Денот на Вљубените итн. Тоа е совршен подарок за вашата девојка жени,дами, колеџ тинејџерски девојки.

Повеќе детали

Избор на купувачи