Без граници на бои и шорцеви на бои на јуниори, сет од 2 парчиња
Неодамнешно

Без граници на бои и шорцеви на бои на јуниори, сет од 2 парчиња

DEN 415.84

Достапно на барање

Ова лесен и разноврсен блок на бои поставени без граници е дневна облека за каде било што мора да ја има гардеробата. Худи со долги ракави и еластични шорцеви на половината носат удобни, отпуштени вибрации и подготвен изглед за викенд. Материјал : 73% памук/27% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 худи и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина на M. Hoodie Карактеристики : стил на пуловер; прикачен аспиратор со врзана вратоврска; долги ракави; ребрести манжетни; детали за блокирање во боја. Кратки карактеристики : стајлинг за влечење; еластична лента за половината со влечење за удобност; детали за блокирање во боја. Шорцеви во боја и качулка за жени од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи