Виевертски Основи Кошула Со Долги Ракави Жени Жени Обични Вратоврски Печатење Бои Со Кратки Ракави Блуза Кружен Врат Обични Маици Туника Кошули
Неодамнешно

Виевертски Основи Кошула Со Долги Ракави Жени Жени Обични Вратоврски Печатење Бои Со Кратки Ракави Блуза Кружен Врат Обични

DEN 319.84

Достапно на барање

Опис. Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : 1pc Topspace Пакет Маици Со Долги Ракави За Жени Табела Со Големина : . Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 45,5 см/17,91" Ракав : 20,5 см/8,07" Должина : 66см/25,98"Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 47,5 см/18,70" Ракав : 21см/8,27" Должина : 68см/26,77"Големина : Л биста : 110см/43,31" рамо : 49,5 см/19,49" ракав : 21,5 см/8,46" должина : 70см/27,56"големина : Xl Биста : 116см/45,67" Рамо : 51,5 см/20,28" ракав : 22см/8,66" должина : 72см/28,35"големина : xxl Биста : 122cm/48.03" рамо : 53.5 cm/21.06" Ракав : 22.5 cm/8.86" должина : 74cm/29.13" ① Прилики погоден за секојдневен изглед и Сите прилики Особено За канцеларија, забави,одмор,клубови И состаноци. ① Стилот И Модата Ве Прават Попривлечни. `+ Должина за хеланки,фармерки, шорцеви или Панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. ①Материјал е Направен од Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Женски Ладна Опрема Женски Маици Со Долги Ракави Кошула Со Долги Ракави Женски Ладна Опрема Женски Маици Со Долги Ракави плус Модна Женска Маица.

Повеќе детали

Избор на купувачи