Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно за отпечатоци „Сон кварц вода“ крајбрежен - сина, бела
Неодамнешно

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно за отпечатоци „Сон кварц вода“ крајбрежен - сина, бела

DEN 639.68

Достапно на барање

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Сон кварц вода“ на крајбрежната - сина, бела вода кварц вода, е вешто изработено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Наутички дизајн со крајбрежна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи