Жолт женски моден случај на обичен темперамент на екипажот, лабава памучна коноп цврста боја фустан М м
Неодамнешно

Жолт женски моден случај на обичен темперамент на екипажот, лабава памучна коноп цврста боја фустан М м

DEN 415.84

Достапно на барање

Копче за екипаж на модни модни обични темперамент, лабава памучна коноп, цврста боја облеки : материјална лесна, ултра мека може да ве одржува топло цел ден, но да останете cooloccasion : дневно носење, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење, итн. Лесно се спарува со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима. Полки совршени за вас омилени фармерки, панталони итн. Да се ​​исуши.Фајди : Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Тоа е меко и удобно и ќе го сакате кога ќе го добиете. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме, проверете го описот на производот за повеќе информации за големината. Информации за производство : Сезона : Сите Sea Sondend : Womenенски пригода : Castemate Mater : Polyester Style : Temperament Comutel должина : Rugure Fit : Fit ture to Sighthow to Make : Rand Lood, Hang или Line Dryhathathathats : 1xwomen фустанција на фустаниузуекускускускејлевслејвервалваерваистијалистимлингели. 38.58''47cm/18.50''40cm/15.75''100cm/39.37''110cm/43.31''90cm/35.43'''m61036102cm/40.16''48cm/18.90''41cm/16.14'1040.94'11'111 44.88'''91cm/35.83''l81238108cm/42.52''49cm/19.29'''42cm/16.54'1108 CM/42.52'118cm/46.46''292cm/36.22''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''t '43см/ 16.93''112cm/44.09''122cm/48.03''93cm/36.61''xxl121642120cm/47.24''51cm/20.08''44cm/17.32'116cm/45.67. Xxxl141844126cm/ 49.61''52cm/20.47'''45cm/17.72''120cm/47.24''132cm/51.97''95cm/37,40 '' помага во промовирање на подолг траен живот. Лесно облекување нагоре или надолу, удобен и симпатичен, суштински обичен фустан со средна должина за пролет и лето . Должина на фустанот : средна должина. Совршено богата, мазна ткаенина што убаво драпери. Супер мек материјал, дишење, допир на кожата, ве тера да се чувствувате добро . прилика : одлично за секојдневно носење, работа, училиште, дом, забава, одмор, плажа, излегување, лето, пролет и есен.

Повеќе детали

Избор на купувачи