Графичка Америка држава Калифорнија во САД Графичка маица Голден Стејт
Неодамнешно

Графичка Америка држава Калифорнија во САД Графичка маица Голден Стејт

DEN 2.67

Достапно на барање

Прославете ги иконите културни институции и националните паркови со оваа графичка графичка тематика во Калифорнија. Одличен дизајн на маица за жени, година околу или на вашиот омилен празник. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон Калифорнија или дајте му како совршен подарок за мајка, сестра, ќерка, баба, пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за жени, година околу или на вашиот омилен празник . Нашата облека инспирирана од Голден Стејт го покажува иконскиот стил на трендовски обичен облека . Изберете ја вашата омилена состојба на дизајни за маици во Калифорнија и подобрете ја вашата гардероба . Класик дами се вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странично вклопување и заострената вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3xl (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи