сза мерч сос северна америка Турнеја Маица Хип Хоп Краток Ракав мета Секојдневен екипаж маица рок клуб музички фанови Уникатен Врв
Неодамнешно

сза мерч сос северна америка Турнеја Маица Хип Хоп Краток Ракав мета Секојдневен екипаж маица рок клуб музички фанови Уникатен

DEN 2.33

Достапно на барање

Детали За Големината : . 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. 2.Рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см, ве молиме разберете. Големина : ХХС, Биста : 82см, Должина : 63см, Рамо : 38см, Ракав : 19см. Големина : ХС, Биста : 88см, Должина : 65см, Рамо : 40см, Ракав : 20,5 см. Големина : С, Биста : 94см, Должина : 67см,Рамо : 42см, Ракав : 22см. Големина : М, Биста : 100см, Должина : 69см,Рамо : 44см, Ракав : 23,5 см. Големина : Л, Биста : 106см, Должина : 71см,Рамо : 46см, Ракав : 25см. Големина : XL, Биста : 112cm, Должина : 73cm,Рамо : 48cm, Ракав : 26.5 см. Големина : XXL, Биста : 118cm, Должина : 75cm,Рамо : 50cm, Ракав : 28cm. Големина : ХХХЛ, Биста : 124см, Должина : 77см, Рамо : 52см, Ракав : 29,5 см. Големина : 4 XL, Биста : 130cm, Должина : 79cm, Рамо : 54cm, Ракав : 31cm sza merch сос северна америка Турнеја Маица Хип Хоп Краток Ракав tee Обичните crewneck tshirt рок клуб музички фанови Уникатен Врв.

Повеќе детали

Избор на купувачи