Женски Лабави Маици Надвор Од Рамото Туника Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови
Неодамнешно

Женски Лабави Маици Надвор Од Рамото Туника Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови

DEN 287.84

Достапно на барање

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : М Биста : 95см/37.40" Ракав : 22см/8.66" Должина : 61см/24.02" Големина : Л Биста : 100см/39.37" Ракав : 23см/9.06" Должина : 62см/24.41" Големина : XL Биста : 105см/41.34" Ракав : 24см/9.45" Должина : 63см/24.80" големина : ххл Биста : 110см/43.31" Ракав : 25см/9.84" Должина : 64см/25.20" големина : хххл биста : 115см/45.28" ракав : 26см/10.24" Должина : 65см/25.59" Женски Лабави маици со кратки ракави туника обичните Врвови ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината,ве молиме испратете порака до us Item специфики : Сезона : Лето : Женаматеријал : Тип На Памучна Шема : Чиста Должина На Ракавот Во Боја : Кратка Јака : Дебелина На Вратот На Црта : Стандардни Карактеристики : Материјал Мек, флексибилен, лесен, класичен и Висококвалитетни Карактеристики тенок разгорен стил, дизајн на предниот дел, мал V-врат, дизајн на копчиња. Стил Летни лабави кратки ракави се секојдневен стил, погоден за носење. Големината на овој фустан е точна, наборите и наборите се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни. Врвовите На Маичките од Натпревар може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн. Прилики оваа секси камизола е совршена за забава, одмор, плажа, клуб, секојдневно и летно носење.Ве молиме споредете Ја големината на деталите со Вашата пред да ја купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Женска Лабава Надвор од Рамото. Маици. Краток Ракав. Туника Повик. Блузи.

Повеќе детали

Избор на купувачи