Задникот билки во форма на тартан ботаничка и цветна графичка уметност металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност
Неодамнешно

Задникот билки во форма на тартан ботаничка и цветна графичка уметност металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1715.52

Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : засади, засадувач, вазна, лисја, билки, билки, цвет, тартан, шема, карирана, цветна аранжман, цветни, ботанички. Дизајн на дизајн од Кејт Елдриџ. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Повеќе детали

Избор на купувачи