Мебел Гасовод ДОО Задебелени Букви Наследство 1.25 Рамка 8 12 - Темно Чај
Неодамнешно

Мебел Гасовод ДОО Задебелени Букви Наследство 1.25 Рамка 8 12 - Темно Чај

DEN 335.84

Достапно на барање

Чистите линии И класичните бои се спојуваат во нашите прекрасно рачно изработени рамки Од Нашето Смело Наследство 1.25" Колекција. Одликувајќи се со мазна завршница на бојата, овие рамки ја истакнуваат убавината на секоја фотографија или слика што ја држи. Овие рамки ќе додадат истакнат допир на вашиот влез, ходник, дневна соба или канцеларија. Поединечно изработен со цврсто дрво, тој е совршен завршен допир за секој рустикален, фарма, крајбрежен, излитен шик или боемски декор. Секоја рамка доаѓа со заштитник за фотографии Од Плексиглас, подлога од пена и закачалки за заби што овозможуваат нивно закачување вертикално или хоризонтално. Големината на рамката ја одразува големината на сликата што може да се вклопи во рамката. Дебелина на рамката : .75" Материјал : Завршна Обработка Од Цврсто Дрво : Мазни чисти линии и класични бои се спојуваат во нашите прекрасно рачно изработени рамки од Нашата Задебелена Колекција Наследство 1.25".

Повеќе детали

Избор на купувачи