Детската соба од Ступел им дозволува да биде сирена и розова пливање сирена wallидна плакета уметност
Неодамнешно

Детската соба од Ступел им дозволува да биде сирена и розова пливање сирена wallидна плакета уметност

DEN 623.20

Достапно на барање

Сите наши wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед. Вашата уметност ќе пристигне подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да се задржи од оштетување во транзит. Димензии : 12,5 x 0,5 x 18,5. Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед . подготвен за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Рееса Квалија.

Повеќе детали

Избор на купувачи