Сора дома сива и крем затворена перница на отворено, Бристол
Неодамнешно

Сора дома сива и крем затворена перница на отворено, Бристол

DEN 31.68

Достапно на барање

Ставете извичник на вашиот мебел за внатрешен двор или градина. Мека и убава, оваа перница на отворено столче додава на нивото на удобност што го доживуваат семејството и гостите. Чистиот рециклиран полиестер е завиткан со мека и издржлива ткаенина на отворено што се спротивставува на бледнее и мувла предизвикана од изложеност на сонце и влага. Перницата има куќиште за патент за лесно отстранување на капакот при чистење се посакува. Направете изјава со боја и стил и додадете ја оваа перница на отворено столче во надворешен простор и внатрешно случајно место ако забавата се движи во затворено. Оваа ткаенина на отворено со високи перформанси е избледена, отпорна на дамки и мувла. Одликувајќи се со УВ заштита, оваа надворешна ткаенина комбинира издржливост на отворено со мекост во затворен простор. Еко-пријателското полнење е 100% рециклиран полиестер. Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено. Вклучува една (1) перница за стол. Покривот за перница може да се отстрани за лесно чистење. Вклучува само перница (мебелот не е вклучен).

Повеќе детали

Избор на купувачи