Женска кожена кожа со висока врвна страна на сандали со тока
Неодамнешно

Женска кожена кожа со висока врвна страна на сандали со тока

DEN 3.33

Достапно на барање

Сандал со високи врвни пети од Бринли Ко. Се одликува со кожни кожни горе што се искачуваат на глуждовите и стилски истакнуваат незгоден изглед со закопчани детали. Контрастните блок -потпетици и патентот за задни потпетици го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи