Питсбург челичари 58 ткаенина за спортско лого на полиестерско руно покрај дворот, црна
Неодамнешно

Питсбург челичари 58 ткаенина за спортско лого на полиестерско руно покрај дворот, црна

DEN 95.84

Достапно на барање

Покажете ја вашата loveубов кон играта со оваа забавна ткаенина. Мекото полиестерско руно го карактеризира логото на Питсбург Стилерс во дизајн на сите. Одлично е за правење ќебиња, фрлања, пончови, јакни, марами и многу повеќе. Без разлика дали на стадионот или на софата, ќе се покаже вашиот тимски дух. Машината што може да се мие и може да се исуши за лесна нега. Оваа ткаенина е лиценцирана од НФЛ (Национална фудбалска лига) само за индивидуална употреба. Секоја неовластена употреба на оваа ткаенина е забранета и нелегална. Не е наменета за облека за спиење на децата. НФЛ тим спортски дизајн. 100% полиестер. 58 "широк. Продаден од дворот само во избрани продавници. Црна.

Повеќе детали

Избор на купувачи